Фото: Карлеуша ги соблече хеланките!

Loading...

Таа ги спушти хеланките и ги ислуди своите фанови на социјалните мрежи. Јелена Карлеуша овојпат изненади со неверојатна фотографија на своите профили на Фејсбук и Твитер и ги збесна своите обожаватели. 
Карлеуша сакаше да се пофали на Фејсбук и Твитер со фотографија од своите стомачни за клои напорно вежба секојдневно, но покажа и нешто повеќе. 
Таа ги спушти хеланките и го покажа својот заводлив задник, а со тоа ги збесна своите обожаватели, посебно оние од посилниот пол. 

 
До каде ли ќе оди Карлеуша со спуштањето на хеланките?!
Јелена Карлеуша овојпат изненади со неверојатна фотографија на своите профили на Фејсбук и Твитер и ги збесна своите обожаватели. 
Кар

loading...
Loading...