Фото: Карлеуша го покажа извајаното тело!

Јелена на социјалните мрежи објави фотографија на која позира во минијатурни бикини, а во прв план беа нејзините бујни гради и рамниот стомак.Ова лето познатите дами не го  пропуштија трендот со фотографирање во бикини.  Неодамна Јелена Карлеуша се приклучи на списокот, а овој пат ги фотографираше нејзините бујни гради.
Таа иронично ги запраша своите фанови дали може да помине како згодна девојка, а коментарите се и повеќе од позитивни.
Таа во цветното бикини изгледа како експлозивна направа, а затегнатите мускули се оцртуваат на секој дел од нијзиното тело. Многу други треба да и завидуваат на фугурата, а ЈК не крие дека напорно вежба за да има ваква фигура.
Фотографија може да погледнете на TZM.MK
 Ова лето познатите дами не го  пропуштија трендот со фотографирање во бикини.  Неодамна Јелена Карлеуша се приклучи на списокот, а овој п

Пронајдете не на следниве мрежи: