ФОТО: Карлеуша ретко се појавува во вакво издание!

Loading...

Јелена Карлеуша умее да шокира со своите комбинации во облекувањето, но едно е сигурно: никој не останува рамнодушен на нејзините експериментирања.Познатата пејачка се пофали со својот нов аутфит. Таа е позната и како голем познавач на модата, ги следи трендовите, но и ги создава.
Нејзините обожаватели се задоволни од нејзиниот храбар и дамски изглед.
Дали повеќе ја сакате во вакво издание, или кога покажува повеќе кожа?
 

Post by Jelena Karleusa.
Познатата пејачка се пофали со својот нов аутфит. Таа е позната и како голем познавач на модата, ги следи трендовите, но и ги создава.
Нејз

loading...
Loading...