Фото: Кармен Електра во хеланки ги истакна своите облини

Loading...

Провокативната актерка ги почести фановите со фотографија на која зрачи од сексапил. Облечена во хеланки со леопард принт ги одушеви обожавателите.Провокативната актерка ги почести фановите со фотографија на која зрачи од сексапил. Облечена во хеланки со леопард принт ги одушеви обожавателите.
41 годишната Кармен Електра на друштвените мрежи објави фотографија направена на снимањето на видеото за комичниот сајт „Fanny or die“.
Убавата актерка носи провидно боди и хеланки кои ги истакнаа нејзините облини.
Електра некогашната ѕвезда од серијата „Чувари на плажа“ се уште е ултра згодна и собира погледи каде и да се појави.
Погледнете ги фотографиите на ТЗМ.МК
 Провокативната актерка ги почести фановите со фотографија на која зрачи од сексапил. Облечена во хеланки со леопард пр

loading...
Loading...