Фото: Каролина на одмор во Италија со момчето

Loading...

Каролина Гочева веќе со месеци  е во врска со  Михаил Корубин, кој потекнува од познатото старо скопско уметничко семејство Корубин.Иако информацијата протече во медиумите уште во месец март, вљубениот пар се обидува да ја заштити својата приватност и не прикачува заеднички фотографии.
Сепак деновиве на нивните профили осамна фотографија, која докажува дека двајцата периодов престојуваат во Манарола во Италија.

Ова бајковито место е лоцирано во сeверниот дел на Италија. Манарола е прекрасно карпесто гратче прекриено во колоритно обоена архитектура и едно од петте малечки гратчиња во делот од италијанската ривиера наречен Cinque Terre.

Каролина објави фотографија оттаму како позира во тесен црвен фустан, а пак Михаил објави фотографија на својот Фејсбук профил од истата локација како држи чаша коктел.Иако информацијата протече во медиумите уште во месец март, вљубениот пар се обидува да ја заштити својата приватност и не прикачува заеднички фото

loading...