Фото: Ќе ја препознаете ли оваа девојка?

Loading...

Таа со својата појава знае да ги остави сите без здив. Нејзините облини се сон за секој маж, а жените се тие кои секогаш и завидуваат. Има свој уникатен стил, сака да се облекува провокативно и со своите уникатни фризури и шминка е доста препознатлива. 
Таа денес полни 34 години, но нималку не изгледа за толку. На многу портали на интернет, има провокативни фотографии кои јасно го прикажуваат нејзиниот сексипил, заводливост и уникатност. 

За оние кои сепак не ја препознаат на фотографијата, оваа девојка е заводливата холивудска старлета Коко, која е доста препознатлива по своите облини. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Таа со својата појава знае да ги остави сите без здив. Нејзините облини се сон за секој маж, а жените се тие кои секог

loading...