Фото: Ќе ја препознаете оваа девојка без шминка?

Loading...

Таа е една од најсексипилните актерки во Холивуд. Има само 38 години и отсекогаш се грижела за својот изглед.
Но, понекогаш ѕвездите навистина изненадуваат, па откако ќе излезат на улица без шминка, будат разочарување кај своите фанови.

Верувале или не, на фотографијата е преубавата Тара Бенкс, која не секогаш си дозволува себе си да биде видена во вакво издание. Но, откако решила да оди на трчање низ улиците и стрим патеките во Њујорк, не ни помислила дека ќе биде фотографирана од папараците.
Ова е уште еден доказ дека убавината во Холивуд е вештачка и ретко може да се запримети природна убавина кај познатите актери и актерки.

Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.Таа е една од најсексипилните актерки во Холивуд. Има само 38 години и отсекогаш се грижела за својот изглед.

loading...
Loading...