Фото: Кели Брук ги истакна своите гради

Познатата моделка  и актерка за време на снимањето на едиторијалот направи две селфи  фотографии, на кои го истакна бујното деколте.Како и секогаш  Кели Брук го истакна своeто длабокото деколте. 
 

Погледнете ја другата фотографија на следната страна.

 
Како и секогаш  Кели Брук го истакна своeто длабокото деколте. 
 

Пронајдете не на следниве мрежи: