Фото: Ќерката на Брус Вилис на прошетка без градник

На папараците ништо не може да им избега.Овој пат на мета на папраците беше ќерката на Брус Вилис и Деми Мур. Имено,  20 годишната Талула Вилис била забележана додека со пријателките уживала во Лос Анџелес, облечена во краток црн комбинезон.
Елегантната комбинација која служела за прошетка по жешкиот градски асфалт сепак откри малку повеќе.
 Овој пат на мета на папраците беше ќерката на Брус Вилис и Деми Мур. Имено,  20 годишната Талула Вилис била забел

Пронајдете не на следниве мрежи: