Фото: Ќерката на Џон Траволта станала џин?!

Преслатката мала ќерка на познатиот холивудски актер Џон Траволта која има само 13 години ги изненади сите со својата појава на црвениот тепих во Њујорк во четвртокот вечерта. 
Таа беше во придружба на својот татко, а она што најмногу ги изненади сите е што таа буквално изгледа како џин. Има само 13 години, а е висока колку својот татко и е доста широко градена. 
Еве како изгледаше таа пред некоја година, а како изгледа денес. 

Преслатката мала ќерка на познатиот холивудски актер Џон Траволта која има само 13 години ги изненади сите со својата

Пронајдете не на следниве мрежи: