Фото: Ќерката на Кардашијан, ќе носи брендирана облека

Loading...

Најпопуларното селебрити бебе во моментов, ќерката на Ким Кардашијан и Канје Вест, Норт Вест, нема ни 4 месеци, а веќе

loading...
Loading...