Фото: Ќерката на Мадона ќе ве остави без здив

Loading...

Неверојатна е сличноста помеѓу младата Лурд Леон и нејзината позната мајка, кога била на нејзини години.Кралицата на поп музиката пред неколку дена го прослави својот 55. роденден.
Можеби Мадона старее, но нејзината убавина целосно ја наследила нејзината 16-годишна ќерка.
Лурд, првото дете на Мадона, моментално со пријателите одмара во Кан и ги полни батериите за почетокот на новата училишна година.
Погледнете како таа изгледа во своето бикини на плажите во Кан на овој линкКралицата на поп музиката пред неколку дена го прослави својот 55. роденден.
Може

loading...
Loading...