Фото: Ќерката на Весна Змијанац во кревет со црнец?

Loading...

Николија, ќерката на Весна Змијанац објави една провокативна фотографија на својот Фејсбук профил…„За**и го Денот на вљубените! Јас мојот драг го сакам секој ден!“, напишала Николија, која овој популарен празник го прославила во кревет со нејзиното момче.

Таа е во врска со познатиот кошаркар  Атанасиос „Танасис“ Антетокоунмпоа.

 „За**и го Денот на вљубените! Јас мојот драг го сакам секој ден!“, напишала Николија, која овој популарен празник го прославила во крев

loading...
Loading...