Фото: Ќерката на Жељко Јоксимовиќ – Некогаш и сега!

Loading...

Мина Јоксимовиќ, која Жељко ја има од првиот брак со сопругата Весна, често се појавуваше во јавноста во детски фустанчиња и очила, а сега таа стана вистинска убавица.Фотографиите на 18-годишната ќерка на поп ѕвездата и член на жирито на Х Фактор, Жељко Јоксимовиќ, кои ги објави на својот Инстаграм профил го преплавија интернетот, а таа покажа како од мало девојче стана преубава девојка.
Мина Јоксимовиќ, која Жељко ја има од првиот брак со сопругата Весна, често се појавуваше во јавноста во детски фустанчиња и очила, а сега таа стана вистинска убавица.

Никогаш не била на мета на новинарите, па сега девојката остана затечена кога виде колку внимание привлече со нејзините нови фотографии.
– Благодарение до сите новинари на убавите текстови и зборови – напиша Мина, која од својот татко го наследила талентот за музика. Таа студира на Факултетот за музичка уметност. Фотографиите на 18-годишната ќерка на поп ѕвездата и член на жирито на Х Фактор, Жељко Јоксимовиќ, кои ги објави на својот Инстаграм профил го преп

loading...
Loading...