Фото: Ким е подготвена за сексипилна фотосесија

Loading...

Фамозната старлета Ким Кардашијан, повторно е пред камерите. Таа се подготвуваше за нова фотосесија, во која на себе носи долго кожно здолниште и градник, кој ги истакнува нејзините предни облини. 
Од оваа фотосесија таа објави две фотографии на својот Фејсбук профил, за да ги поздрави своите фанови и да се пофали што прави во моментот. 
Copyright 2013 Puls24 Сите права се задржани. Текстот не смее да се печати или емитува, во целина или во делови без договор со Puls24.
Фамозната старлета Ким Кардашијан, повторно е пред камерите. Таа се подготвуваше за нова фотосесија, во која на себе н

loading...