Фото: Ким и Канје со оваа провокативна фотографија го „срушија“ Инстаграм!

Брачниот пар Ким Кардашијан и Канје Вест моментално се во Париз, каде присуствуваат на „Недела на модата“, а со својата појава не престануваат да го предзивикуваат вниманието на јавноста.Додека се симнуваа по скалите, Канје се потруди да им покаже на сите како е Ким само негова.
30-годишната ѕвезда на својот Инстаграм профил ја постави оваа интересна фотографија, која за само 6 часа доби скоро 750 000 лајкови. 

Додека се симнуваа по скалите, Канје се потруди да им покаже на сите како е Ким само негова.
30-годишната ѕвезда на својот Инстаграм профил

Пронајдете не на следниве мрежи: