Фото: Ким има стапало како на слон!

Знаеме дека жените во бременоста многу се менуваат. Нивното тело целосно се менува. Секоја трудница поминува низ тој процес, но…
Кога сте јавна личност постојано сте на „мета“ на фотографите. Досега, од Ким имаше многу фотографии. Таа воопшто не е ни обидува да ги сокрие своите недостатоци. На следниот ЛИНК може да ги погледнете фотографиите на кои бремената Ким позира во костим за капење.
Од друга страна во последно време доста актуелно се нејзините стапала. Можеби комбинацијата бременост и високи потпетици не е баш добар избор? Погледнете, се надеваме дека се согласувате со нас.
Знаеме дека жените во бременоста многу се менуваат. Нивното тело целосно се менува. Секоја трудница поминува низ тој п

Пронајдете не на следниве мрежи: