ФОТО: Ким Кардашијан ја објави ПРВАТА ФОТОГРАФИЈА од синот!

Loading...

Вчера Ким Кардашијан ја објави првата слика од нејзиниот син кој се роди на 5-ти декември, минатата година, за кој тврди дека е нејзина слика и прилика.Старлетата со месеци криеше како изгледа нејзиниот син кој го доби со Кање Вест, воедно нивно второ дете.
Вчера Ким Кардашијан ја објави првата слика од нејзиниот син кој се роди на 5-ти декември, минатата година, за кој тврди дека е нејзина слика и прилика.
На фотографијата Сент спие и ужива во своето креветче.
– Денес е роденден на мојот татко. Знм дека најмногу на светот би сакал да ги запознае своите внуци. Затоа ја споделувам фотографијата на Сент со вас – напиша Ким Кардашијан која со раперот веќе ја има двегодишната ќерка Норт.  
Погледнете на следната страна:

 
Старлетата со месеци криеше како изгледа нејзиниот син кој го доби со Кање Вест, воедно нивно второ дете.
Вчера Ким Кардашијан ја објави пр

loading...
Loading...