Фото: Ким Кардашијан сака повторно да биде слаба

Loading...

Ким Кардашијан позната по нејзините славни облини, опседната е со килограмите што ги додаде за време на бременоста.Ким Кардашијан позната по нејзините славни облини, опседната е со килограмите што ги додаде за време на бременоста.
Магазинот In Touch пишува дека Ким во последните два месеци по породувањето, намалила 15 килограми, а сега треба да намали уште толку. Американските медиуми пишуваат дека Ким се крие за да може сите да ги воодушеви со нејзината линија, бидејќи бременоста ѝ беше исклучително тешка.
Пријател на Кање Вест открива:
Повеќе на: ТЗМ.МККим Кардашијан позната по нејзините славни облини, опседната е со килограмите што ги додаде за време

loading...
Loading...