ФОТО: Кого чека Лила?

Loading...

Лила не се откажува..Се уште ли го чека вистинскиот? Или можеби се работи за нешто друго?Убавата водителка ужива во Грција од каде постојано прикачува фотки и ги радува своите фанови. Пред некој ден можевме да ја видиме во лежерна комбинација со фармерки, црвени старки и очила, а вчера прикачи фотографија на која седи во заводливо кратко црвено фустан и чека некој…
Таа под својата фотографија напиша „Не дека те чекам… ама дојди“.
Погледнете на следната страна:

 

Post by Lila Vanila Filipovska.

За кој се работи, имате ли идеја?Убавата водителка ужива во Грција од каде постојано прикачува фотки и ги радува своите фанови. Пред некој ден

loading...
Loading...