Фото: Кого точно Станија сака да мотивира во ова топлес издание?

Loading...

Се е потешко да се најде фотографија на која Станија е облечена, овој пат топлес, прекривајќи ги градите со косата се сликаше поради „мотивација“.Популарната старлета Станија Добројевиќ по раскинувањето со моделот Филип Панајотовиќ, не престанува да провоцира по социјалните мрежи, Сите фотографии во последниов месец и се се попровокативни, од гола Станија во кревет па некои поодамнешни голи фотки, па се до „фитнес“ мотивациски фотки.
Имено, на својот Твитер профил старлетата сакаше да ја покаже својата фигура која ја довела до совршенство благодарение на вежбите и на тој начин сакаше да ги мотивира и другите девојки да вежбаат.

Веруваме дека оваа фотографија многу повеќе ги инспирираше момците отколку девојките…Популарната старлета Станија Добројевиќ по раскинувањето со моделот Филип Панајотовиќ, не престанува да провоцира по социјалните мрежи, Сите фотогр

loading...
Loading...