Фото: Кој би сакал да е на негово место?Ова куче навистина знае да ужива!

Кристал Хефнер постави фотографија на Инстаграм од своето куче како се одмора на нејзиниот задник, додека таа се сонча во танга.Сопругата на Хју Хефнер на Инстаграм има над 180.000 следбеници. Таа со нив ја сподели фотографијата на која нејзиното куче ужива на нејзиниот задник додека таа се сонча на жешкото сонце.Сопругата на Хју Хефнер на Инстаграм има над 180.000 следбеници. Таа со нив ја сподели фотографијата на која нејзиното куче ужива на нејзиниот

Пронајдете не на следниве мрежи: