Фото: Кој ја изненади водителката Милена Антовска?

Loading...

Водителката на утринската програма на „Канал 5“, Милена Антовска, уште рано наутро доби роденденско изненадување. Згодната водителка доби букет со рози на нејзиното работно место, но ни самата не знае кој е тајниот обожавател кој ѝ го направи роденденот посебен.

– Посебно ме радува што првиот подарок за роденден кој ми пристигна на работа е мојот омилен вели Милена, која не сака да открие колку години полни.

Извор: republika.mkЗгодната водителка доби букет со рози на нејзиното работно место, но ни самата не знае кој е тајниот обожавател кој ѝ го направи роденденот по

loading...
Loading...