Фото: Кој се крие зад грбот на Боки 13?

Loading...

Кој стои зад грбот на Боки?Македонскиот шоу-мен и контроверзен водител Бојан Јовановски или попознат како Боки 13 ужива да ја покажува својата стопена фигура.
Откако ослабе дваесетина килограми и промовираше своја програма за слабеење се почесто го гледаме стегнат, дотеран како шета низ скопските улици. Овојпат за ситните детали во стајлингот на Боки 13 се погрижи еден познат македонски креатор.
Што мислите, кој е креаторот што му го чува грбот на Боки? Тој е креатор на униформи…
Извор: republika.mkМакедонскиот шоу-мен и контроверзен водител Бојан Јовановски или попознат како Боки 13 ужива да ја покажува својата стопена фигура.

loading...
Loading...