Фото: Која е двојничката на лото убавицата Марјана?

Една девојка од карневалот во Сао Паоло, многу наликува на лото-девојката Марјана Станојковска. Вистина.мк, пренесува дека двете се млади русокоси со облини од милион долари, изгледаат прекрасно и танцуваат одлично.Погледнете зарем не се исти?

 
Погледнете зарем не се исти?

 

Пронајдете не на следниве мрежи: