Фото: Која македонска пејачка личи на Кристина Ковач?!

Loading...

Менторката на групите во X фактор Кристина Ковач, има двојничка во Македонија?!Македонската поп пејачка неодамна на социјалните мрежи објави фотографија од себе на која многу личи на судијката од X фактор Кристина Ковач, па Вистина.мк направи споредба на која навистина се забележува сличноста помеѓу овие две дами.

 

Пејачката Наде Талевска Спасовска со силната шминка и волуменозната фризура многу наликува на омилениот член од жирито на многумина од познатото шоу.
Ќе се согласите ли?Македонската поп пејачка неодамна на социјалните мрежи објави фотографија од себе на која многу личи на судијката од X фактор Кристина Ковач, па Ви

loading...
Loading...