Фото: Кратовчанец го одигра совршениот тикет-од три евра направи „големи пари“

Погледнете го совршениот тикет!Кратовчанец викендов го одиграл совршениот тикет. Тој со уплата од 3 евра си земал речиси 750 евра, пренесува порталот Аберџија. За неговата добивка, најзаслужен е новиот голман на Ливерпул, кој во саботата одбрани пенал во последните минути од мечот Ливерпул-Стоук.Кратовчанец викендов го одиграл совршениот тикет. Тој со уплата од 3 евра си земал речиси 750 евра, пренесува порталот

Пронајдете не на следниве мрежи: