Фото: Кристина Ковач го покажа трудничкото стомаче!

Loading...

Членот од жирито на Х фактор Кристина Ковач на својот Твитер профил споделила фотографија, за која никој не очекуваше дека ќе ја види…Пејачката се потсетила на деновите кога била бремена со својата ќерка Тара, па решила со своите следбеници да го сподели чувството кое тогаш го имала.

„Матна али фотографирана…Тара во стомакот. Ми беше чест да ја носам 9 месеци и неколку дена (не сакаше да излезе надвор!)“ напишала Кристина до споделената фотографија.Пејачката се потсетила на деновите кога била бремена со својата ќерка Тара, па решила со своите следбеници да го сподели чувството кое тогаш го има

loading...
Loading...