Фото: Кристина Ковач покажа нешто повеќе!

Loading...

Секогаш елегантна и скоцана, но овој пат таа реши да покаже и нешто повеќе.Кристина Ковач една од најпосветените судии на Х Фактор за оваа сезона, во вчерашната епизода на натпрварувачкото шоу го покажа своето бујно деколте.
Секогаш елегантна и скоцана, но овој пат таа реши да покаже и нешто повеќе.
Во црн долг фустан таа ги истакна своите облини, а богами и бујното деколте. 

Кристина Ковач

loading...
Loading...