Фото: Кумот на Дара Бубамара, ја фаќал за меѓуножјето

Loading...

Радојка Аџиќ, позната како Дара Бубамара, не престанува да ја шокира јавноста. Иако сме навикнати секогаш да и е истакнат предниот дел и бујното деколте, овој пат пејачката отиде еден чекор понапред.

Будните папраци ја сликале палавата Дара на отворањето на телевизија „Гранд“, како во тесен бел фустан седи во друштво на венчаниот кум Ненад, додека постојано и се гледале гаќичките. Тој иако обидел да и помогне на кумата во неволја и да и го сокрие меѓуножјето, тој си фатил и доста материјал се додека не успеал да и го навлече фустанот до колена.

Останува прашањето како ќе реагира сопругот на оваа помош на кумот.Иако сме навикнати секогаш да и е истакнат предниот дел и бујното деколте, овој пат пејачката отиде еден чекор понапред.

loading...
Loading...