Фото: Лејди Гага изненади со нејзиниот изглед!

Loading...

Пејачката за V Magazine позирала разголена, во гаќички и во природно издание. Сепак, вниманието го привлече со тоа колку е слаба.Лејди Гага после неколку месеци медиумска пауза, се враќа со нов албум „Artpop“.
Гага полека, но сигурно се враќа на насловните страни на списанијата, па така во рамките на промоцијата на албумот ќе се појави во V Magazine во септември. И како што е ред, фотките од разголената Гага од тој број веќе се објавени на интернет.
Пејачката, за време на медиумската пауза, работела и на губење на вишокот килограми кои ги имаше минатото лето но, многу од фановите сметаат дека малку претерала.
Пејачката за V Magazine позирала разголена, во гаќички и во природно издание. Сепак, вниманието го привлече со тоа колку е слаба. Застрашувачки!
Погледнете ја галеријата на ТЗМ.МКЛејди Гага после неколку месеци медиумска пауза, се враќа со нов албум „Artpop“.

loading...
Loading...