Фото: Лила повторно се соблече во Грција

Вчера на својот Фејсбук профил Лила објави фотографии од својот летен одмор. Таа топлото време решила да го помине  во Грција. Па така на својот Фејсбук профил објави фотографија од Agistri Beach. 
Гледајќи ги фотографиите мора да признаеме дека таа сеуште изгледа фантастично. На нејзиното тело може да и завидат и многу помлади жени од неа. Се надеваме дека се согласувате со нас.
На следниот ЛИНК може да ја погледнете веста „Лила горда на својот син матурант“.
Вчера на својот Фејсбук профил Лила објави фотографии од својот летен одмор. Таа топлото време решила да го помине &nb

Пронајдете не на следниве мрежи: