Фото: Лорин го „откачи“ Даниел, му се фрли во прегратки на Лукијан

Loading...

Петтиот лајф на Х-Фактор привлече големо внимание, а врвот беше гостувањето на шведската поп ѕвезда Лорин.Полуларната пејачка ги воодушеви сите со својот прекрасен глас во најгледаното шоу во регионот.
„Преубава е, многу е пријатна!“ – се слушало од бекстејџот.
Лорин изразила желба да го запознае Лукијан кој на аудицијата се претстави токму со нејзината песна „My Heart Is Refusing Me”, а видеото кое е поставено на ЈуТјуб го видела и самата пејачка.

 „Лукијан ме воодушеви, ја видов неговата изведба на мојата песна одамна и многу би сакала да го запознаам! Дали можете тоа да ми го овозможите? Пее од срце и тоа се чувствува! Верувам дека може да стане голема ѕвезда!“ – рекал Лорин.

 

По завршетокот на емисијата тие конечно се запознаа.
„Многу сум среќен и возбуден што продукцијата ми ја оствари желбата да ја запознаам! Ме воодушеви во секоја смисла! Малку поразговараме, ми пружи поддршка и бескрајно сум и благодарен за тоа!„ – вели Лукијан.Полуларната пејачка ги воодушеви сите со својот прекрасен глас во најгледаното шоу во регионот.
„Преубава е, многу е пријатна!“

loading...
Loading...