Фото: Мајката на Ким Кардашијан не губи време: Си фати двојно помладо момче

Loading...

Крис Џенер, мајката на старлетата Ким Карадшијан,  пред два дена објави дека се разведува од сопругот Брус по 22

loading...
Loading...