Фото: Македонската џет-сетерка заведува со црвените усни

Loading...

Македонската џет сетерка Софија Каракаева од неодамна ужива во слободата. Бринетата тврди дека моментална преокупација и е само нејзиниот син Димитар кој е бруцош на Американ колеџ.Иако има многу додворувачи, Софија решила да одмори, но не се откажува од ноќните журки во скопските клубови. Во последно време имиџ и е црвениот кармин, но тврди дека не го става за да заведува згодни момци, туку дека убаво и стои, а така и препорачал и нејзиниот стилист, популарниот Дадар, пишува Либертас.

Софи тврди дека допрва чека вистинска љубов, но се уште не се појавил оној што ќе и го освои срцето.
На следниот ЛИНК погледнете во чии раце падна задникот на македонската џет – сетерка.Иако има многу додворувачи, Софија решила да одмори, но не се откажува од ноќните журки во скопските клубови. Во последно време имиџ и е црвениот к

loading...
Loading...