Фото: Мануел од Млади Бунтовници има ќеркичка-еве како изгледаат тие денес!

Познатиот Мануел Агире  од поуларната серија „Млади бунтовници“, одосно Фелипе Колумбо денеска има 31 година, сопруга и дете.

Пронајдете не на следниве мрежи: