Фото: Меси „УЛОВЕН“ со стриптизета

Аргентинскиот фудбалер во моментов е топ тема, но не поради фудбалската игра, туку поради една пикантерија која се чини дека му донесе премногу негативен ефект во неговиот приватен живот.Лионел Меси беше гостин на забавата која ја организираше прославениот бразилски фудбалски ас Роналдо во Лас Вегас, па аргентинецот од страна на папараците беше забележан во мошне невообичаена средба со една стриптизета.Лионел Меси беше гостин на забавата која ја организираше прославениот бразилски фудбалски ас Роналдо во Лас Вегас, па

Пронајдете не на следниве мрежи: