ФОТО: Михаил објави неодолива фотографија од Каролина Гочева!

Loading...

Каролина Гочева и нејзиното момче Михаил Корубин од Миконос го продолжија одморот на друг грчки остров. Двојката неколку дена уживаше во зајдисонцата на Санторини.Врската меѓу пејачката и уметникот е јавна тајна со месеци, бидејќи и двајцата не сакаат да објавуваат заеднички слики на социјалните мрежи.
Тоа се смени неодамна, кога Корубин на „Инстаграм“ сподели фотографија од својата сакана и сонлива Каролина.

Погледнете како си поминаа во Грција.

Врската меѓу пејачката и уметникот е јавна тајна со месеци, бидејќи и двајцата не сакаат да објавуваат заеднички слики на социјалните мрежи.

loading...