Фото: Моментот кога Канје прв пат ја виде Ким Кардашијан!

Loading...

Познато е дека славниот рапер се заљубил во својата свршеничка на прв поглед, а сега е објавена и фотографија која тоа го докажува.Имено, Кортни Кардашијан на Инстаграм прикачи фотографија од својата сестра Ким и раперот Каније вест од 2008 година, кога тие двајца за прв пат се виделе на забавата по повод десетгодишнината на еден познат магазин.
На фотографијата јасно се гледа дека Каније сосема ја игнорирал Кортни, така што не можел да го тргне погледот од својата сегашна свршеничка.
– Ја обожавам оваа фотка, напиша Кортни покрај фотографијата.
Во тој периот Ким се забавуваше со Реџи Буш, а Каније беше во врска со Амбер Роуз. Сепак сестрите Кардашиан во свилени фустани изгледале гламурозно, па јасно е зошто раперот остана вчудовиден.

 
Раперот во октомври минатата година ја запроси Ким со која неодамна го доби и своето прво дете, а наскоро планираат и гламурозна венчавка.
– Ким отсекогаш сакаше да се омажи во јуни, а сега таа желба и се оствари – неодамна наведе извор близок на старлетата. 
За потсетување, неодамна е откриена тајната за џиновскиот задник на Ким Кардашијан, погледнете за што станува збор на следниот ЛИНКИмено, Кортни Кардашијан на Инстаграм прикачи фотографија од својата сестра Ким и раперот Каније вест од 2008 година, кога тие двајца за прв пат се

loading...
Loading...