Фото: Можете ли да ја препознаете? – Некогаш буцка и црнокоса, денес заводлива русокоса!

Loading...

Дали се сеќавате на девојката која со својот глас ги остави сте без здив во музичкото риалити натпреварување „Операција триумф“?Дали се сеќавате на девојката која со својот глас ги остави сте без здив во музичкото риалити натпреварување „Операција триумф“?
Во прашање е нормално Соња Баки (30), девојката од Сомбор која тогаш ги покажа своите неверојатни музички способности иако не победи во шоуто.

Соња после тоа продолжи да се занимава со музика, сними неколку песни и учествуваше на Беосонг, а во петокот настапувала и во клубот „Добрилја“, каде изгледала подобро од било кога.
Погледнете како Соња порано изгледаше:

 
Дали се сеќавате на девојката која со својот глас ги остави сте без здив во музичкото риалити натпреварување „Операција триумф“?

loading...
Loading...