Фото: На Цеца и падна бањарката!

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ престојуваше во хотелот Сплендид при престојот на Црногорското приморје. Таа пред настапот во најдголемата дискотена на отворено Топ хил, се релаксираше на терасата од својата соба.
Откако Цеца се сместила во Сплендид, излегла на терасата во бањарка, која случајно или намерно и падна.
Погледнете ја фотографијата на ТЗМ.МКФолк пејачката Светлана Цеца Ражњатовиќ престојуваше во хотелот Сплендид при престојот на Црногорското приморје.

Пронајдете не на следниве мрежи: