Фото: На Ирина Шаек и падна горниот дел од бикините

Прекрасната девојка на Роналдо се појави топлес на егзотична плажа. Ирина Шаек позираше за „Sport Illustrated“.
Погледнете ја г

Пронајдете не на следниве мрежи: