Фото: На Карлеуша и испаднаа џиновските гради од фустанот

Loading...

Популарната голк пејачка Јелена Карлуша постојано ги радува фановите со по некоја разголена фотка на социјалните мрежи.Популарната голк пејачка Јелена Карлуша постојано ги радува фановите со по некоја разголена фотка на социјалните мрежи,па тоа не беше исклучок ни овој пат.
За некои убава, згодна и секси, а за некои повеќе од вулгарна и пластична…
Таа на Фејсбук објави фотка со која испраќа бакнежи на своите фанови во тесен црн фустан со гол грб, од кој малку фалеше да и испаднат градите.
Погледнете ја целата фотографија:

 

Дека Јелена Карлеуша е  Happy кога е гола тоа го докажа и со фотографијата која може да ја погледнете на следниот ЛИНКПопуларната голк пејачка Јелена Карлуша постојано ги радува фановите со по некоја разголена фотка на социјалните мрежи,па тоа не беше исклучок ни о

loading...
Loading...