Фото: На Ким и распука фустанот!

Loading...

Ким за долго очекуваното гостување мораше да се подготви за пет минути.Таа се подготвувала за гостување во шоуто на  Ellen DeGeneres но, настанал проблем откако фустанот што планирала да го носи пукнал.
Па на својот Инстаграм профил таа им се пожали на фановите дека за 5 минути треба да појде а фустанот и пукнал…Ги запраша што да облече…

 
Ким на крај одлучи да облече бел џемпер во комбинација со долго здолниште. Секако нејзините облини како и секогаш беа во прв план.
Погледнете како таа изгледаше.
Таа се подготвувала за гостување во шоуто на  Ellen DeGeneres но, настанал проблем откако фустанот што планирала да го носи пукнал.

loading...
Loading...