Фото: На кој потсетува Сораја на оваа фотографија?

Loading...

Атрактивната старлета Сораја повторно ги испровоцира своите обожаватели на Твитер. Сораја објави нова фотографија на својот профил на Твитер. 
Многумина се изненадија бидејќи таа на фотографијата премногу потсетува на холивудската дива Анџелина Џоли. 
Со црвена коса, атрактивен црн фустан кој го оцртува нејзиното совршено тело Сораја ги поочести своите обожаватели на социјалните мрежи. 
Дали и вас ви наликува на Анџелина Џоли?! Сораја објави нова фотографија на својот профил на Твитер. 
Многумина се изненадија бидејќи таа на фотографијата премногу потсетува на

loading...
Loading...