Фото: Најемотивниот момент на Оскарите 2014

Loading...

Леонардо ДиКаприо го гледа неговото име меѓу номинираните за Оскар за најдобар актер. 
Џенифер Лоренс: „Наградата за најдобар ак

loading...
Loading...