Фото: Најпознатиот судија од X-Фактор стана татко!

Loading...

На Денот на вљубените оваа двојка доби синче, а Сајмон откри како ќе се вика детето.На Денот на вљубените оваа двојка доби синче, а Сајмон откри како ќе се вика детето.
Лорен се породила во болницата каде се породи и Бијонсе, а само една ноќ во неа чини 1700  долари. Момчето е именувано по покојниот татко на Сајмон и ќе се вика Ерик Кауел.
Сајмон синоќа ги пропушти аудициите на „Британија Има Талент“ за да фати лет до Њујорк.

 

„Многу сум среќен што можам да кажам дека се роди  Ерик. Здрав и убав“На Денот на вљубените оваа двојка доби синче, а Сајмон откри како ќе се вика детето.
Лорен се породила во болницата каде се породи и Бијонс

loading...
Loading...