Фото: Најстрасните мундијалски бакнежи!

Досега низ светските медиуми се провлекуваа фoтографии од згодни навивачки на различни репрезентации кои учествуваат на Мундијалот во Бразил. Овој

Пронајдете не на следниве мрежи: