Фото: Најзгодните Македонки во костуми за капење

Прекрасни како и секогаш, подготвени за на плажа, нашите познати пејачки, манекенки и водителки и оваа година ги покажаа нивните добро негувани и затегнати тела во најновите модели на бикини.Прекрасни како и секогаш, подготвени за на плажа, нашите познати пејачки, манекенки и водителки и оваа година ги покажаа нивните добро негувани и затегнати тела во најновите модели на бикини.
Социјалните мрежи како што се Фејсбук и Твитер се преполни со фотографии од море, плажа и жешки парчиња на костуми за капење, но на овие фотографии можете да видите само дел од она што годинава го промовираа најзгодните Македонки.
Погледнете ја галеријата на ТЗМ.МКПрекрасни како и секогаш, подготвени за на плажа, нашите познати пејачки, манекенки и водителки и оваа година ги покаж

Пронајдете не на следниве мрежи: