ФОТО: Навивачите на Шкендија го ишараа Филип Втори со навредливи пораки!

Шкендија вчера помина во третото квалификациско коло за ЛЕ, но навивачите втор пат паднаа на тестот.
Уште по првиот меч, имаше многу комент

Пронајдете не на следниве мрежи: